تبلیغات
بانک فقط پست بانک ایران - نمایندگی فروش گوشی

بانک فقط پست بانک ایران

پست بانک مرکزی ماکو

DAC 827 White

نمایندگی فروش محصولات شرکت تحلیل گر داده ها 

 

          پیرو قرارداد منعقده شماره 4190/100/با مورخ 25/10/91 با شرکت تحلیل گر داده ها مبنی بر ثبت نام و جمع آوری اقساط گوشی تلفن همراه مدل827  DAC به اطلاع می رساند که کالای مذکور در ماژول نمایندگی فروش در سامانه سیمیا آماده ثبت نام می باشد. لذا مقتضی است دفاتر براساس دستورالعمل اجرائی و راهنمای کاربری خدمات نمایندگی فروش اقدام به ثبت نام و جمع آوری اقساط نمایند . بدیهی است تمامی قراردادهای نمایندگی فروش براساس راهنمای کاربری مذکور به صورت یکسان انجام می پذیرد و فقط اطلاعات شرکتها تغییر می یابد. به همین منظور مواردی که برای شرکت تحلیلگر داده ها  در سیستم درج گردیده و کاربران می بایست مورد توجه قرار دهند به شرح ذیل اعلام می گردد :

1- مبلغ کل کالا 000ر200ر2ریال

2-مبلغ پیش پرداخت مشتری 000ر700ریال می باشد.

3-مابقی مبلغ کالا در 3 قسط هرکدام به مبلغ 000ر500ریال

4-کارمزد بانک 000ر220( 60% سهم دفاتر ثبت نام کننده و 40% سهم شعب ناظر ) کارمزد مذکور از  پیش پرداخت مشتریان بصورت اتوماتیک کسر و در حساب درآمد شعبه ناظر لحاظ می گردد .

5-کاربران می بایست از متعهد و ضامن مدارکی بشرح ذیل اخذ و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند .

1-8- فرم نمونه 2 ( قرارداد فروش اقساطی کالا ) که توسط متعهد تکمیل می گردد .

2-8-فرم نمونه 3 ( تعهدنامه ضامن و مشتری ) که توسط آنها تکمیل می گردد ، ضمناً فرمهای مذکور بهمراه دستورالعمل کاربری فوق الذکر در سایت شرکت مذکور به آدرس www.DAC.IR موجود می باشد .

3-8-اخذ سفته به مبلغ 130% کل قیمت کالا پس از کسر پیش پرداخت با ضمانت یک نفر ضامن که ظهر سفته را امضاء می نماید ، ضامن می تواند کارمند رسمی پیمانی قراردادی دولت یا یک نفر کسبه معتبر یا اعضای شورای روستا باشند که براساس دستورالعملهای ابلاغی مشتریان و ضامنین آنها احراز هویت می گردند .

 4-8-اخذ تصویر شناسنامه کارت ملی- آخرین فیش حقوقی حکم کارگزینی یا پروانه کسب معتبر ضامن و متقاضی

5-8 فرم نمونه (1) به عنوان رسید ثبت نام کالا که پس از ثبت نام از سیستم استخراج می گردد .

6- تمامی پرونده های تکمیل شده میبایست در پایان وقت  به شعب ناظر  ارسال گردد .

7- مهلت انصراف پس از ثبت نام به مدت دو روز کاری بوده که در سامانه سیمیا انجام می گردد و کارمزد انصراف نیز 5% مبلغ کالا برای بانک می باشد ( فرم نمونه 4 انصراف تکمیل می گردد ).

8-        با مراجعه مشتریان به همراه دفترچه اقساط ،کاربران در سامانه سیمیا از طریق منوی پرداخت اقساط نسبت به اخذ مبالغ قسط اقدام می نمایند و برگه های دفترچه را پرفراژ و ممهور به مهر شعبه و یا دفتر می نمایند .

9-کالاهای خریداری شده به همراه دفترچه اقساط توسط شرکت حداکثر ظرف یک هفته به ادرس  متقاضی ارسال میگردد

در نهایت قابل توجه می باشد که تمامی مراحل ثبت نام و اقساط دریافتی در سامانه سیمیا از طریق ماژول نمایندگی فروش بصورت سیستمی انجام پذیرفته و اسناد حسابداری بصورت اتوماتیک ثبت می گردد و نیازی به ارسال برگه های ثبت نام مشتریان به شرکت نبوده و این کار از طریق شعبه مجری انجام می پذیرد .

طبقه بندی: اطلاعیه،
برچسب ها:گوشی تلفن، فروش اقساطی گوشی،

[ چهارشنبه 1391/11/18 ] [ 01:47 ] [ زینال زاده ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه