تبلیغات
بانک فقط پست بانک ایران - بروز مشكل در هنگام برداشت پول از خودپرداز
تاریخ : دوشنبه 1391/08/29 | 20:27 | نویسنده : زینال زاده

پاسخ به نظرات ارسالی به صندوق پیام

احدی

با سلام
درهنگام برداشت پول از خودپرداز مربوط به پست بانك هیچ پول نقدی به من داده نشد فقط رسید به من داده شد كه از حسابم پول كم شده بود ولی من هیچ وجه نقدی دریافت نكردم حالا من باید از چه طریقی اقدام كنم لطفا من را راهنمایی بفرمائید.

پاسخ:

      بطور کلی در برداشت از خودپردازها اگر تراکنش ناموفق باشد بعبارتی وجه نقدی پرداخت نشود ولی از حساب مشتری کسر بشه 48 ساعت تا 72 بعد بطور اتوماتیک بحساب مشتری بر میگرده در صورتیکه پول بطور اتوماتیک واریز نشد صورتحساب کارت را از بانک مربوطه از تاریخ برداشت تا تاریخ مراجعه به شعبه دریافت میکنید و به شعبه/باجه خودپرداز مربوطه مراجعه و فرم مغایرت پر مینمایید بعد از بررسی واحد بانکداری الکترونیک حداکثر تا سه روز بحسابتان بر میگردد.

زارع

سلام خسته نباشید،نسخه 910814 سیمیا رو نصب کردم ولی بعد از چند دقیقه برنامه قفل می شود و رمز می خواهد رمز ورود به سیمیا رو که وارد میکنیم پیغام رمز اشتباه است را نمایش می دهد و مجبوریم هر دفعه از task manager سیمیا را بسته و دوباره آن را اجرا کنیم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

پاسخ:

       بطور كلی در نسخه های بعد از 910518 بدلایل امنیتی اگر بمدت 5 دقیقه با سیستم كار نكنید بطور اتوماتیك قفل كاربری میكند یعنی برای كار با نرم افزار باید رمز خود را وارد و كلید بازگشت را كلیك نمایید.
طبقه بندی: اطلاعیه، 

  • ابر جادو
  • غاز
  • کارت شارژ همراه اول